Kim jest Samarytanin, którego gra Sylvester Stallone?

Samarytanin, grany przez weterana aktora Sylvestra Stallone, jest najnowszym i prawdopodobnie jednym z najstarszych ciężkich hitów na torze superbohaterów. Mistrz Złotego Wieku wcielił się w wiele ról akcji, od broni palnej Rambo, niezłomnego Rocky'ego Balboa, po pełnego akcji Johna Spartana w Demolition Man. 76-letni aktor wciąż jest silny, robiąc to, co kocha najbardziej.

Samarytanin 2022

Film Samarytanin 2022

Film Samarytanin 2022 o superbohaterach Stallone dzieli nazwę z bohaterem opublikowanej powieści graficznej Mythos Comics. Napisany przez Bragiego Schuta, który jest również scenarzystą filmu, opowiada historię superbohatera, który porzucił swoje pełne akcji życie ratowania świata i od dwóch dekad jest na emeryturze. Wydany w lipcu 2015 komiks ma ponure podejście do gatunku superbohaterów, ponieważ czytelnicy zmagają się z filozofią zakresu ludzkiej dobrej woli.

Oglądaj film online

Podczas gdy superbohater Samarytanin cda został zabity przez złoczyńcę zwanego Nemezis, w rzeczywistości superbohater przeszedł na emeryturę i ukrył się, pracując jako śmieciarz, aby związać koniec z końcem. Po dwóch dekadach latarnia nadziei stała się mitem, ponieważ miasto Akropol jest pełne przestępczości. Podczas gdy cały świat radzi sobie z rozdaną ręką, młody chłopiec nadal wierzy w Samarytanina.

Historia opowiedziana jest z perspektywy młodego Sama Clearly'ego, który dowiaduje się, że jego sąsiad jest w rzeczywistości Samarytaninem, gdy rozmawia ze starym superbohaterem, aby ponownie objąć płaszcz. Wykazano, że postać Sylwestra Stallone ma nadludzką siłę i wytrzymałość podobną do Supermana. Kiedy samochód uderza w postać Stallone'a, pokazano, jak naprawia złamane kości i rany, co sugeruje super moce regeneracyjne, takie jak Deadpool.

Zobacz zwiastun filmu Samarytanin 2022

Sylvester Stallone był również widziany w jakiejś metalowej zbroi. To może być jego kostium superbohatera z przeszłości, który prawdopodobnie założy w kulminacyjnym momencie filmu. Chociaż nie może latać jak inni bohaterowie, pokazano go dzierżącego młot pneumatyczny zasilany złotym pomarańczowym magicznym kamieniem.

Akcja i scenografia filmu wyglądają fantastycznie, gdy Stallone szaleje przez hordę wroga z czystą siłą. Jedną ręką przewraca radiowóz i chroni Sama przed wybuchem. Zmierzy się ze złoczyńcą o imieniu Cyrus, który wydaje się nie mieć żadnych supermocy w zwiastunie, ale jest potężnym wrogiem.

Samarytanin będzie transmitowany na Amazon Prime 26 sierpnia 2022 roku. W filmie o superbohaterach w tytułowej roli wystąpi Sylvester Stallone jako Stanley Kominski, a także Euphoria i gwiazda The Umbrella Academy Javon Walton jako Sam Cleary. Sława Gry o Tron, Pilou Asbæk, wcieli się w rolę antagonisty, podczas gdy pojawią się również inni aktorzy, tacy jak Natacha Karam, Moises Arias, Dascha Polanco i Martin Starr.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Co każdy musi wiedzieć o filmach Marvela

Recenzja filmu Nitram: Dramat o masakrze w Port Arthur zadaje niezbędne pytania dotyczące przemocy z użyciem broni

Informacje o filmie Zaczarowana 2