Informacje o filmie Zaczarowana 2

Właśnie ukazał się zwiastun kontynuacji muzycznego filmu fantasy Zaczarowana 2 Cały film. Pierwsza część Zaczarowanej ukazała się w 2007 roku. Sequel będzie miał premierę Disney+ zamiast kinowej. Zwiastun sequelu Zaczarowana 2 cda ponownie łączy oryginalną obsadę na bardzo różnych etapach ich życia, niż w poprzednim filmie. Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden i Idina Menzel powtórzyli swoje role. Muzyczny zwiastun fantasy Disneya pokazuje Giselle (Amy Adams), która ma trudności z przystosowaniem się do bałaganu na przedmieściach. Giselle składa życzenie i następuje chaos. Film wygląda jak mieszanka różnych bajek, z których wiele Disney zrobił adaptacje. Muzyczna kontynuacja fantasy Disneya Odczarowaniwydaje się, że ma o wiele więcej nieszczęść z przyczepy. Reżyserem filmu jest Adam Shankman. Piosenki do sequela napisali Alan Menken i Stephen Schwartz. Produkują go Adams, Barry Josephson i Barry Sonnenfield.

Zaczarowana 2

Zaczarowana zabita krytyką i kasą. Czasy się zmieniły nie tylko w filmie, ale i poza nim. Niewiele osób będzie mogło uzyskać do niego dostęp bez abonamentu Disney+. Zwiastun sequela Odczarowani przynajmniej wygląda na tak zabawny, jak pierwszy film. Powracająca do tej roli Amy Adams zdecydowanie pomaga. Pierwszy film cda zdobył kilka nagród, w tym dwie nominacje do Złotego Globu i trzy nominacje do Oscara. Giselle nie jest kobietą o sennych oczach, jaką była w pierwszym filmie. Wygląda nawet na to, że Giselle staje się złoczyńcą z sequela zwiastuna Disenchanted. Muzyczna kontynuacja fantasy Disneya Zaczarowana 2 sprawi, że widzowie będą mieli duże nadzieje. Amy Adams stała się wielkim nazwiskiem w Hollywood po swojej roli w pierwszym filmie i jest jedną z największych atrakcji sequela.

Zaczarowana 2 kontynuacja zaczarowanej ukaże się na Disney+ 24 listopada.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ant-Man i Osa: Recenzja Kwantomanii

Czarna Pantera 2 Wakanda w moim sercu: Ryan Coogler buduje wściekłą, powolną kontynuację wokół straty Chadwicka Bosemana

Co każdy musi wiedzieć o filmach Marvela